На Масляному тижні

На Масляному тижні наукові співробітники Музею історії міста Краматорська порадували найменших мешканців – вихованців дитячих садків № 60 і 69, де їх з нетерпінням чекали, і провели святковий захід в Залі етнографії для дітей 4 класу ЗОШ № 22.

Для дошкільнят, починаючи з молодшої групи, пройшли театралізовані свята. Веселе дійство, ведучими якого були Скоморохи (ст. наук. співр. Яна Соколова і наук. співр.Мар’яна Демченко) включало в себе цілий ряд ігор і розваг, таких як: традиційні хороводи, жартівливі ігри, зазивання весняного сонечка, прощання із зимою. Та й сама Масниця (наук. співр.Іріна Бублій) не змусила себе довго чекати. З її появою дітлахи пожвавилися, із задоволенням брали участь в святковій дії. А потім на них чекав сюрприз – спалювання опудала і частування ароматними млинцями.

У Залі етнографії школярів зустрічали наук. співр. Ірина Бублій та Мар’яна Демченко. В ході заходу діти дізналися про цікаві традиції та звичаї, пов’язані зі святкуванням Масниці.

Сама обстановка цього музейного залу налаштовує на радісний настрій, а хороводи, весела естафета і запах частувань на святковому столі, який організували батьки, зробили це свято незабутнім не тільки для дітей, а й для дорослих.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s