Відкриття виставки “Килимова палітра” до 50-річчя заснування музею

З нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва в Музеї історії міста відбулося урочисте відкриття виставки “Килимова палітра” з фондів музею. Тут представлені в основному килими ручної роботи минулих років, які побутували в сім’ях краматорчан.

Ця виставка одна з тих, що присвячені 50-річчю до дня заснування музею.

Відкриття виставки провела Н.Є.Волошина, яка познайомила присутніх, а це були учні Вищого професійно-технічного центру  (ПТУ № 47) та рукодільниці клубу любителів народної вишивки “Чарівниця”, з початком формування колекції килимів.

Зі сторінками історії килимарства на Україні гостей познайомила науковий співробітник музею Людмила Алабушева.

Почесні гості заходу: начальник Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради А.М.Гореславець та начальник відділу культури О.В.Паршина привітали колектив музею з ювілеєм, передали поздоровлення від міського голови А.В.Панкова та вручили Грамоту від Управління культури і туризму облдержадміністрації.

Керівник клубу “Чарівниця”, активний громадський діяч Г.С.Школа була нагороджена Грамотою відділу культури. Для всіх присутніх яскраве пісенне привітання прозвучало від солістки народного театру пісні “Краматорські дівчата та хлопці” Людмили Мішури.

9 листопада – це ще День української писемності і книги, з яким привітала всіх  талановита вишивальниця і поетеса, авторка збірки віршів “Квітка на камені” В.С.Лесик  та познайомила зі своєю творчістю.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s