День Знань в Музеї історії міста пройшов на високому рівні

День Знань, 1 вересня, в Музеї історії міста пройшов організовано і змістовно.

Так, для 10-класників ЗОШ № 5 старший науковий співробітник Ольга Пальона провела Урок Пам’яті відомих українських діячів Олекси Тихого та Василя Стуса, іменами яких названі вулиці міста.

З великою увагою слухали учні зворушливу розповідь про їх трагічні долі. Професійно використані фото та аудіо записи створювали емоційну атмосферу.

Учням 3-х класів ЗОШ № 24 було запропоновано Усні журнали “Хочу все знати”, в ході яких діти познайомилися з традиціями та особливістю української хати та хатніми оберегами. Про це їм розповідала науковий співробітник Мар’яна Демченко, яка привітала юних відвідувачів українською народною піснею.

А директор музею Н.Є.Волошина розповіла чарівні історії про народні кукли-мотанки, які відігравали велику оберегову роль в давні часи.

В цей же час в залі палеонтології, що розташований в будівлі ДХШ (в.Марата,15) учнів 4-х класів ЗОШ № 35 приймала науковий співробітник Н.М.Максименко. Їх здивували унікальні окам’янілості нашого краю, яким мільйони років.

Неймовірне враження на них справив макет скелету мамонта, створення якого тільки-но було завершено творчою групою ентузіастів-волонтерів під керівництвом дійсного фахівця, наукового співробітника В.М.Геращенка.

В ЗОШ № 22 для учнів 7-х класів пройшла зустріч з науковим співробітником Іриною Бублій, яка провела  екскурс в історію традиційної української розквітчаної набивної хустки. Велику зацікавленість присутніх викликав майстер-клас з пов’язування хустки.

Сюрпризом для учнів 9-го класу ЗОШ № 4 стала захоплююча автобусна подорож вулицями міста, яку провела Ольга Пальона. Вона завершилась знайомством з експонатами залів етнографії та палеонтології в будівлі ДХШ.

Слова подяки в Книзі відгуків підтверджують, що День Знань в Музеї історії міста пройшов на високому рівні.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s