Відкриття виставки “Опалені Афганістаном”

В Музеї історії міста пройшло урочисте відкриття виставки-Пам’яті “Опалені Афганістаном”,  яка стала вже традиційною,  присвяченої 28-ій річниці виводу військ із Афганістану.

Унікальні фотодокументальні матеріали виставки розповідають про краматорських хлопців, які пройшли шляхами не об’явленої Афганської війни. Їх бойовий путь – приклад патріотизму, героїзму та самовідданого служіння Батьківщині, що сьогодні особливо актуально.

Відкриття виставки провела директор музею Н.Є.Волошина, яка зробила екскурс в історію взаємовідносин Радянського Союзу та Афганістану і проаналізувала причини введення радянських військ в Афганістан, що стало однією із самих драматичних сторінок  80-х рр.ХХст.

Своїми спогадами поділилися з присутніми, учнями Краматорського центру професійно-технічної освіти (ПТУ-47), ветерани Афганської війни: Віктор Калінін, Валерій Імперецел, Костянтин Вовченко.

Зі зворушливими словами звернувся до учнів Вадим Бондарев, який вже 21 рік очолює Краматорську міську громадську організацію ветеранів Афганської війни.

Миру та злагоди побажав всім присутнім учасник бойових дій за межами України, голова обласної  організації ветеранів ВДВ, полковник С.А.Власенко.

Слова подяки виразила ветеранам-афганцям начальник відділу культури Ольга Паршина.

Відеокадри, Реквієм, Хвилина Мовчання та 16 запалених свічок в пам’ять про загиблих і померлих від ран краматорчан, нікого не залишили байдужими. Зі словами подяки йшли із музею почесні гості та молодь.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s