Участь у V-му Всеукраїнському музейному фестивалі “Музей та виклики часу”

Музей історії міста прийняв участь у V-му Всеукраїнському музейному фестивалі “Музей та виклики часу”, який проходив з 18 по 24 вересня на базі Дніпропетровського Національного історичного музею ім. Д.І.Яворницького. На фестиваль прибули представники 58 провідних музеїв України та громадських організацій.

Наш музей представляла головний зберігач фондів Н.О.Кучина і науковий співробітник Л.Е.Шестакова і він прийняв участь у двох конкурсах. Виставка музею “Старовинні сорочки – натхнення сучасності” була представлена на конкурсі музейних міні-виставок і мала позитивні відгуки фахівців.

В конкурсі музейних видань, в номінації “Каталоги музейних колекцій” був представлений каталог “Українські жіночі сорочки кін. ХІХ  – пер. пол. ХХ ст. в зібранні музею історії міста Краматорська”. Наш каталог отримав заохочувальний приз і увійшов до переможців. Для нашого музею це значний успіх, бо бути поряд з національними музеями народного мистецтва Гуцульщини і Покуття, Дніпропетровського історичного, обласних Чернігівського і Волинського – це перемога. Бо наш музей 4 категорії – це найнижча категорія серед музеїв, але провідні фахівці музейної справи України дали дуже високу оцінку науково-дослідної роботи нашого музею.

З коштами на відрядження співробітників нам допомогли Клуб підприємців Краматорська і Асоціація Жінок “Пані”, за що ми їм дуже вдячні.