Свято Єдності

22 січня в День Соборності України науковим співробітником музею історії міста Краматорська Іриною Бублій були проведені уроки з інтерактивними методами для учнів 1-х класів ЗОШ  № 5 та учнів 5-х класів ЗОШ  №17.

 

Найменшим учням   було запропоновано створити своїми руками український віночок – один з улюблених народних символів України, які споконвіку шанують та бережуть.

Слухаючи розповідь про оберегові значення квітів, символіку різнокольорових стрічок, дітки дуже старанно “виплітали” свій віночок і кріпили “стрічки”. Такі уроки дають можливість всім дітям з класу взяти участь в процесі і отримати задоволення.

П’ятикласникам була запропонована тема “Тепло маминої хустки”. В ході захоплюючої розповіді науковий співробітник провела майстер-клас по пов’язуванню хустки, під час якого діти змогли побачили на собі біля десяти старовинних способів носіння хусток.  Також науковий співробітник залучила дітей до проведення обряду сватання, в якому хустка мала особливе значення. Спілкування було живим і цікавим. Діти задавали багато питань. Отримані відповіді дивували не тільки учнів, а й вчителів.

Після проведених заходів, зошит відгуків поповнився теплими враженнями вдячних слухачів.