ПАМ”ЯТІ М.І.ДРЕВЕТНЯКА

6 грудня засновнику краєзнавства Краматорська, художнику, письменнику, Почесному громадянину міста Древетняку Миколі Івановичу виповнилося б 106 років. На згадку про нього в Музеї історії міста була проведена Зустріч, учасниками якої стали учні Краматорського центру професійно-технічної освіти ( КЦПТО№ 47).

Директор музею Н.Е.Волошина в пам’ять про нашого земляка – краєзнавця, художника і письменника запалила свічку і познайомила присутніх зі сторінками його життя і творчості.

Почесні гості – М.Ф.Шевкаленко, заступник голови Краматорського міськвиконкому у 80-ті роки, Р.І. Михайлішина – відповідальний секретар міської організації товариства охорони пам’яток історії та культури в 70-ті – 80-ті роки , Н.Б. Овсяннікова – керівник клубу “Самоцвіти” ЦПР,  а також донька Миколи Івановича – Т.Н.Крупченко поділилися спогадами про його творчу та громадську діяльності.

Тетяна Миколаївна, виступаючи перед студентами, розповіла, яким був в побуті її батько,  як виховував доньок, що головним було в його житті.

Цей захід має велике патріотичне значення, бо учні приєдналися до вивчення історії міста та познайомилися з видатними постатями Краматорська.