Пам’яті Л.Ф.Бикова

11 квітня  в Музеї історії міста, пройшла традиційна зустріч Пам’яті нашого знаменитого земляка, популярного актора, талановитого режисера – Леоніда Федоровича Бикова , яка присвячена 39-й річниці з дня  його загибелі. Гостями зустрічі були  учні 7-го класу ЗОШ № 16, яка розташована на вулиці Леоніда Бикова.

Директор музею Наталія Волошина  познайомила учнів з дитячими, юнацькими роками Леоніда Бикова, з яскравими сторінками його творчого шляху.

Почесний гість  – ветеран НКМЗ – Любов Олексіївна Шило поділилась своїми спогадами про Леоніда Бикова  в період його навчання в Краматорському машинобудівному технікумі, студенткою якого в той час була і вона.

У свої короткі 50 років земного життя він не тільки зміг яскраво проявити свій талант, але і завоювати  всенародну любов, що було відзначено високими урядовими нагородами. Це звання заслужений артист УРСР, заслужений артист РРФСР,  лауреат державної премії ім. Т.Г.Шевченка.

Створити повний образ Маестро дозволила унікальна меморіальна експозиція Пам’яті та художні і документальні кадри з фільмів за його участю.