Пам’яті Аліни Остафійчук

В Музеї історії міста пройшли Літературні зустрічі пам’яті Аліни Остафійчук – відомої Краматорської журналістки, поетеси, письменниці. кандидата економічних наук, старшого викладача кафедри менеджменту ДДМА, з нагоди її дня народження.

Якби вона була жива, їй би виповнилося 38 років, але земного життя їй було відведено всього лише 30 років і вона його прожила яскраво, активно та залишила незабутній, глибокий слід в культурному житті нашого міста.

На одному диханні пройшли зустрічі для учнів 10-х, 9-х класів ЗОШ № 25 і 22. Зворушлива фото-відео-презентація, яку підготували батьки Аліни Тетяна Іванівна та Володимир Миколайович, запалені канделябри і Свічка Пам’яті створили особливу, теплу атмосферу.

Провела ці зустрічі директор музею Н.Є.Волошина, яка не тільки розповіла про життєвий шлях Аліни, але й поділилася своїми спогадами про зустріч з нею.

Про створення газети “Академія”, яка з’явилася завдяки А.Остафійчук, розповіла її подруга Вікторія Кулєш, яка продовжує її справу і є редактором цієї газети.

Настоятель Свято Борисо-Глебського храму в Часов Ярі, ієрей Олег Кручинін  згадав, як вони з Аліною працювали журналістами, спілкувалися, яка це була відповідальна, талановита людина.

Теплі слова висловила в своїх спогадах відомий громадський діяч, керівник клубу любителів народної вишивки “Чарівниця” музею, ініціатор видання 5-томної збірки жіночої поезії Г.С.Школа. Вірші Аліни Остафійчук були опубліковані в кожній з цих збірок.

В цей день не тільки звучали спогади про Аліну, але й її чудові вірші.