Пам”яті Аліни Остафійчук

В Музеї історії міста пройшла Літературна зустріч пам’яті Аліни Остафійчук – відомої Краматорської журналістки, поетеси, письменниці, кандидата економічних наук, старшого викладача кафедри менеджменту ДДМА, з нагоди її дня народження.

Якби вона була жива, їй би виповнилося 39 років, але земного життя їй було відведено всього лише 30 років і вона його прожила яскраво, активно та залишила незабутній, глибокий слід в культурному житті нашого міста.

На одному диханні пройшла зустріч для студентів технологічного технікуму. Зворушлива фото-відео-презентація, яку підготували батьки Аліни Тетяна Іванівна та Володимир Миколайович, запалені канделябри і Свічка Пам’яті створили особливу, теплу атмосферу.

Провела цю зустріч директор музею Н.Є.Волошина, яка не тільки розповіла про життєвий шлях Аліни, але й поділилася своїми спогадами про зустріч з нею.

Її подруга Вікторія Кулєш розповіла про створення газети “Академія”, яка з’явилася завдяки А.Остафійчук. Вона й зараз продовжує її справу і є редактором цієї газети.

Теплі слова висловила в своїх спогадах відомий громадський діяч, керівник клубу любителів народної вишивки “Чарівниця” музею, ініціатор видання 5-томної збірки жіночої поезії Г.С.Школа. Вірші Аліни Остафійчук були опубліковані в кожній з цих збірок.

В цей день не тільки звучали спогади про Аліну, але й її чудові вірші. Краматорські поети присвятили і їй декілька рядків, а чарівні звуки скрипки та фортепіано емоційно доповнили цю зустріч. Улюблені музичні твори Аліни виконали ДШМ № 1 Олена Максименко і Юлія Міляєва.