Нові скарби Музею

В Музеї історії міста відбулося урочисте відкриття виставки “Нові надходження музею”.

         Провела його директор Н.Є. Волошина. Вона познайомила гостей, а це були учні 9 класу ЗОШ №24 та актив клубу “Чарівниця”, з представленими експонатами: рушниками, підзорами, серветками, одягом, керамікою і унікальним вишитим килимом, який прикрасив виставку.

         Справжнім сюрпризом для присутніх була театралізована сценка, в якій “внучка” (науковий співробітник Ольга Пальона) з міста приїхала в гості до “дідуся-гончара” (старший науковий співробітник Яна Соколова) в село. В ході їхнього діалогу можна було дізнатися про символіку української вишивки, про особливості виготовлення гончарних виробів в різних регіонах України.

         Цілий ряд експонатів, представлених на виставці, було подаровано Музею активістами клубу любителів народної вишивки “Чарівниця”: Г.С.Школою, В.С.Лесік, Л.В. Матюшенко, Л.В.Осіповою, Г.В.Кавакіною. Про кожну з них були сказані теплі слова і вручені квіти.

         Справжню святкову атмосферу допомогла створити учениця 6 класу ЗОШ № 6, солістка зразкового ансамблю “Мелоді” МПК ім.Леоніда Бикова – Катерина Демченко, яка талановито виконала зворушливі українські пісні.

         Почесним гостем на відкритті виставки був представник штату АТО, кандидат історичних наук, викладач Київської державної академії водного транспорту – А.Ю.Теодорович, який тепло привітав учнів і побажав їм, вивчаючи, поважати минуле, щоб стати справжніми патріотами своєї Батьківщини.