Древетняківські читання

В Музеї історії міста, з нагоди 105-ї річниці з дня народження засновника краєзнавчого руху в Краматорську, Почесного громадянина міста – Миколи Івановича Древетняка, пройшов змістовний захід, який складався з декількох розділів.

Перш за все, присутні разом з директором музею Н.Є.Волошиною прогорнули сторінки життя нашого відомого земляка, іменем якого, в ході декомунізації, було названо одну з вулиць старого міста, де він жив після Другої Світової війни. Цьому сприяла презентація, фотодокументальна експрес-виставка та його твори з краєзнавства.

Потім донька Миколи Івановича Тетяна Миколаївна Крупченко познайомила гостей музею з деякими розділами рукописи своєї майбутньої книги-спогадів про батька.

Найочікуванішою подією цього дня було нагородження учасників і переможців в других “Древетняківських читаннях” учнів та учнівської молоді міста.

Грамоти та сертифікати міського управління освіти вручала голова конкурсу методист управління Л.Ф.Кравцова.

Пам’ятні подарунки одержали діти від Центру гражданських ініціатив “Звезда Крама”, які вручали його презент Маргарита Серебрянська та її заступник Лора Сазонова.

Учасники номінації “Краматорськ: події та люди”, роботи яких були передані музею. одержали Подяки від директора Н.Є.Волошиної.

Цей захід має велике патріотичне значення, бо учні приєдналися до вивчення історії міста та познайомилися з видатними постатями Краматорська.