До Дня пам’яті жертв політичних репресій

З нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій та 80-тих роковин початку Великого терору 1937-1938 років, в Музеї історії міста Краматорської міської ради пройшли Уроки Пам’яті для учнів 10-х класів ЗОШ № 22 та 10.

Уроки провела директор музею Н.Є.Волошина, яка на підставі документальних даних довела до школярів весь жах сталінських репресій, проаналізувала їх причини та наслідки. Вона провела численні приклади особистих трагедій краматорчан, доля яких була пов’язана з репресіями. Яскравим доповненням були унікальні матеріали, які представлені в експозиції.

Для учнів 9-х-10-х класів ЗОШ № 17 Урок Пам’яті було проведено 20 травня. особливу атмосферу в цей день створила запалена Свічка Пам’яті та зворушлива розповідь про рушник, який вишивала дружина репресованого Л.П.Височина, поки він відбував покарання.

Із Книги Відгуків:

“Урок истории – замечательный. Спасибо за информацию”.

“Было интересно слушать, экскурсовод рассказывает замечательно. Узнали много нового о том трагическом периоде”.

“Огромное спасибо всему коллективу Музея и лично Наталье Евгеньевне за огромную кропотливую работу по изучению “белых пятен” в истории нашего города! Во время экскурсии были представлены интереснейшие факты, которые запомнятся всем ребятам. Желаем нашему любимому Музею успехов и дальнейшего процветания!

С глубоким уважением группа учащихся 9-10 классов ОШ № 31″.