Благодать Великодня

5 квітня  Музей історії міста  знов  гостинно зустрічав своїх відвідувачів. В одному з найбільших залів музею відбулося урочисте відкриття традиційної виставки “Благодать Великодня”. Це зразок творчої співпраці СЮТ, клубу любителів народної вишивки “Чарівниця” та музею. Саме завдяки цьому, ця  виставка така цікава. Тут майоріють пасхальні рушники та серветки, картини та ікони виконані у різноманітних техніках. Це вишивка хрестом, стрічками та бісером. Декоративні роботи в техніці макраме, плетіння на коклюшках, квілінгу, малюнки олівцем, фарбою та багато іншого. Роботи для персональних виставок надали дві юні художниці  – Олександра Рипаленко та Єлизавета Куц.

Почесними гостями цього заходу були протоієрей, настоятель храму Св.Вмч. Юрія Переможця, отець Миколай, зам.міського голови Ю.А.Люлька, депутат міської ради С.О.Фоміна, які привітали всіх зі святом Великодня.

Талановитих майстрів чекали не тільки слова подяки від директорів музею та СЮТ – Волошиної Н.Є. і Любим Н.Я., але й  цікавинки від старшого наукового співробітника Ольги Пальоної, яка зробила екскурс в історію писанки. Всіх присутніх привітала веснянкою Катерина Демченко, лауреат конкурсу “Яскраві діти України”. На завершення, під гучні аплодисменти, дівчата – вихованці СЮТ представили свої моделі сорочок,  вишитих власноруч.

Бажані відвідувачі ще довго милувалися представленими роботами, обмінюючись один з одним приємними враженнями.