Бажані музейні гості з Черкаського

6 та 7 червня гостями Музею історії міста були діти літнього шкільного табору із селища Черкаське, де 12 грудня 1928 року народився Леонід Федорович Биков, наш знаменитий земляк – гордість України, популярний актор, талановитий режисер, народний артист України, лауреат державної премії України ім. Т.Г.Шевченка.

Змістовну екскурсію на підставі унікальних матеріалів Меморіальної експозиції Пам’яті Леоніда Бикова провела директор музею Н.Є.Волошина.

Перед присутніми були перегорнуті сторінки життя Леоніда Федоровича. Більше уваги було приділено його дитячим та юнацьким рокам, атмосфері, в якій формувався його характер та унікальний талант.

Яскравим доповненням до розповіді були кадри з фільмів за участю Леоніда Бикова та спогади ветерана НКМЗ Л.О.Шило, яка навчалась в Краматорському машинобудівному технікуму в 1943-44 роках на одному потоці з Леонідом Федоровичем.

Багато для себе нового узнали в музеї і діти, і дорослі, які їх супроводжували.

В ці дні в Книзі відгуків з’явилися такі записи:

“Большое спасибо за интересный рассказ о жизни и творчестве Л.Ф.Быкова. Музей – замечательный. Получили множество приятных эмоций!”

“Вы нас окунули в мир того, кого мы очень любим – Л.Ф.Быкова. Спасибо. Желаем поддержки властей, чтобы музей жил и хранил память о многом”.

“Спасибо работникам музея за интересную и познавательную экскурсию о Леониде Быкове, нашем земляке”.